Druhá šance stíracích losů – jak vyhrát?

Nevyhráli jste na stírací los od Fortuny? Nevyhazujte ho! I s nevýherním losem máte ještě možnost získat výhru ve hře Druhá šance. Postup si ukážeme na stíracím losu Zlatá rybka.

 

Stírací losy Druhá šance – o co jde

 

Hra Druhá šance u stíracích losů od Fortuny je slosování zaregistrovaných nevýherních losů. I když jste nevyhráli v hlavní hře (po setření herních polí), máte stále možnost získat peněžní nebo věcnou výhru.

Do slosování můžete zaregistrovat pouze nevýherní losy (po setření herních polí) pod značkou Loterie Fortuna, které musí navíc obsahovat logoDruhá šance“ na přední i na zadní straně losu. A pamatujte, musí vám být minimálně 18 let.

 

stírací losy zlatá rybka obsahuje logo druhá šance

Stírací los Zlatá rybka s logem Druhá šance

 

Postup registrace losu do slosování hry Druhá šance

 

Celý postup registrace si vysvětlíme na losu Zlatá rybka.

  1. Kupte si stírací losy Fortuna s logem Druhá šance (samozřejmě nejlépe dle tohoto žebříčku Loterie Fortuna losů, které nejčastěji vyhrávají >>)

 

  1. Losy, které nevyhrají (los nevyhrává po setření herních polí) lze registrovat dvěma způsoby:
    • Na vybraných pobočkách sázkové kanceláře FORTUNA, jejichž seznam je uveden zde
    • Prostřednictvím SMS na tel. číslo 736 370 280, kterou zašlete ve tvaru: první tři čísla Distribučního kódu mezera Validační kód

 

Příklad registrační SMS pro los Zlatá rybka edice 6: 043 0113519079595

 

Validační kód je 13místné číslo uvedené na přední straně losu v hracím poli. Viditelné až po setření. Každý los má svůj unikátní validační kód.

přední strana stíracího losu zlatá rybka od Loterie Fortuna

Los Zlatá rybka – druhá šance – validační kód (zdroj:loteriefortuna.cz)

 

Distribuční kód je 11místné číslo uvedené na zadní straně losu vlevo dole pod QR kódem. Opište pouze první tři číslice. Každá emise losů má jiné trojčíslí.

zadní strana stíracího losu zlatá rybka od Loterie Fortuna

Los Zlatá rybka-Druhá šance-distribuční kód (zdroj:loteriefortuna.cz)

 

Cena SMS je účtována dle tarifu vašeho mobilního operátora. O úspěšné registraci losu vás bude informovat odpovědní sms, která vám bude zaslána do 24 hodin. Pokud odpovědní SMS nedostanete, váš los nebyl zaregistrován. V tomto případě zkontrolujte správnost všech zadaných čísel, zda je los nevýherní a jestli má logo Druhé šance a registraci opakujte.

 

Nejčastější dotazy ohledně hry Druhá šance stíracích losů

 

Co je registrační období a jak často se losuje?

 

Registrační období je předem stanovená časově omezená doba, ve které můžete registrovat příslušné losy. Po skončení registračního období následuje samotné losování. Přehled registračních období a termíny losování pro jednotlivé losy najdete v herních plánech losů nebo zde v seznamu termínů.

 

Kolik losů si mohu zaregistrovat?

 

Každý hráč může registrovat neomezený počet stíracích losů s logem „Druhá šance“.

 

Jak dlouho zůstává los v losování?

 

Každý zaregistrovaný los se zapojí pouze do jednoho losování – vždy nejbližšího losování po skončení registračního období daného losu.

Platí jednoduchá rovnice:
vyšší počet zaregistrovaných losů = vyšší šance na výhru

 

Jak se dozvím, že jsem vyhrál(a)?

 

Po případném vylosování vámi registrovaného losu obdržíte SMS s informací o výhře. Pokud máte vytvořený uživatelský účet ve Druhé šanci, obdržíte také emailovou zprávu. Vylosované losy budou zveřejněny i na webových stránkách Loterie Fortuna.

 

Jak mohu uplatnit výhru ve hře Druhá šance?

 

Výhru můžete uplatnit těmito způsoby:

  1. Pošlete svůj výherní los s celým jménem, adresou, datem narození a příp. i číslem bankovního účtu na adresu: DRUHÁ ŠANCE, FORTUNA, Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1. K vyplnění údajů využijte formulář, který je ke stažení zde.
  2. Zajděte se svým výherním losem na libovolnou pobočku sázkové kanceláře FORTUNA. Obsluha s vámi vyplní formulář a zašle váš los na centrálu společnosti.
  3. Svou výhru si můžete vyzvednout i osobně v centrále společnosti, ale musíte si předem domluvit termín schůzky na naší infolince na čísle 267 218 218.

Formulář pro uplatnění výhry

 

Do kdy mohu uplatnit výhru?

 

Výhry z Druhé šance lze uplatnit nejpozději do 30 dnů od příslušného losování s tím, že nejpozději poslední den této lhůty musí být výherní los doručen do centrály FORTUNA.

 

 

 

Jste skutečně přesvědčení, že vaši blízcí tyto informace vědí? Sdílejte článek na Facebooku a překvapte je! Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on Twitter