Jak hrát a vyhrát v účtenkové EET loterii?

Ministerstvo financí na podzim spustí účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET). Chce tak motivovat zákazníky, aby si od obchodníků přebírali účtenky za nákupy. Zajímá vás, jak hrát a vyhrát v této účtenkové EET loterii?

 

Účtenková loterie – jak hrát?

Mnoho zákazníků nechá účtenku ležet na pultu, nebo je rovnou hází do koše. Pokud se je rozhodnete sbírat, můžete se zapojit do hry o ceny v každoroční hodnotě až 65 milionů Kč. V plánu je měsíčně rozdělit mezi hráče přes 20 000 výher.

Nevsázíte sportku, nekupujete stírací losy, ani neholdujete jinému hazardu? Zkusit můžete alespoň tuto EET loterii. Vklad vás vlastně nebude nic stát, kromě investice za nákup u obchodníka, kterou byste stejně provedli, a ve hře jsou opravdu cenné výhry.

 

účtenkovka logo

Jak vyhrát? Registrujte účtenky do loterie

Z účtenek vydaných za předešlé stanovené období se bude každý měsíc losovat, takže si je schovávejte. Má to ale háček, jen schraňovat účtenky nestačí. Musíte je registrovat zde na www.uctenkovka.cz. Navíc jde o loterii (slosování všech registrovaných účtenek). Proto není výhra automatická. Záleží na štěstí a také na vaší vytrvalosti v registraci účtenek.

Do účtenkové loterie si každý může v jeden den zaregistrovat pouze jednu vybranou účtenku od daného obchodníka. Dle předběžných průzkumů se do loterie ročně zapojí cca 15 % zákazníků. Budete patřit mezi ně?

 

ZAJÍMAVOST:
Věděli jste, že i u stíracích losů lze správným výběrem ovlivnit pravděpodobnost zakoupení výherního losu?
Podívejte se proto na žebříček 7 stíracích losů, které nejčastěji vyhrávají

 

 

Kdy je plánován start EET loterie

Tato loterie odstartuje 1. října 2017 a vyhrát se dají zajímavé ceny. První už 15. listopadu díky slosování v rámci účtenek za říjen. V rámci Evropy přitom nejde o převratnou novinku, s podobnou záležitostí již mají zkušenost například Slovinsko, Slovensko nebo Chorvatsko.

 

Jaké jsou v EET loterii ceny?

Počítá se s pěti hlavními výhrami, a to jeden milion Kč, automobil v hodnotě 400 000 Kč, třetí výhra 300 000 Kč, čtvrtá 200 000 Kč, pátá 100 000 Kč. Dále je zde šance na menší výhry po 20 000, 1 000 a 100 korunách.

 

eet pokladny s účtenkami

Účtenky z EET pokladen – přinesou výhru i vám?

 

Kdo bude mít provoz EET loterie na starosti

Pro provoz EET loterie bylo vyhlášeno otevřené výběrové řízení, v němž zvítězila firma Wincor Nixdorf. Zajistí zákaznickou podporu a veškeré záležitosti spojené s provozem této loterie. Odhaduje se, že ročně zaplatí Ministerstvo financí za provoz účtenkové loterie 12,4 milionů Kč, a to bez DPH!

 

 

 

Jste skutečně přesvědčení, že vaši blízcí tyto informace vědí? Sdílejte článek na Facebooku a překvapte je! Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on Twitter